• 01
  kwi
  2016

  Sprawdzian Szóstoklasistów

   5 kwietnia 2016 r. wszyscy szóstoklasiści (także ci z Jedynki) przystąpią do pierwszego w swoim życiu egzaminu – sprawdzianu na zakończenie szkoły podstawowej. Aby lepiej się do tego przygotować, warto poczytać, pooglądać, przeanalizować:

  informacje CKE:  http://www.cke.edu.pl/index.php/sprawdzian-left/o-sprawdzianie-em

  nasze szkolne informacje:

  – przynieś do wychowawcy zestaw przyborów potrzebnych na sprawdzianie: czarny długopis lub pióro i linijkę; pamiętaj: zbędne są kolorowe długopisy, kredki, zmaziki, korektory, zapasowe kartki.Twój zestaw egzaminacyjny włóż do foliówki (koszulki) i wyraźnie podpisz; przybory wychowawca przechowa dla Ciebie do dnia sprawdzianu, przekaże Ci je wtedy;

  – w dniu sprawdzianu – 5.04. – przyjdź do szkoły na godzinę 8.30,  w stroju galowym i z ważną legitymacją szkolną, od razu udaj się do przydzielonego Twojej klasie na ten dzień gabinetu; 6a – s.31; 6b – s. 40; 6c – s.38; 6d – s.37 – w tym dniu to będzie Twoja szatnia, miejsce odpoczynku;

  – koniecznie zabierz ze sobą drugie śniadanie i picie;

  – telefon komórkowy zostaw w domu lub przekaż wychowawcy do depozytu – na salę egzaminacyjną będzie można wnieść jedynie przybory i legitymację;

  – pomiędzy dwiema częściami sprawdzianu (polonistyczno-matematyczną i językową) będziesz mieć długą przerwę na odpoczynek;

  – na językową część sprawdzianu zabierz ze sobą tylko czarny długopis i legitymację;

  – 1. część sprawdzianu – polonistyczno-matematyczna – trwa 9.00 – 10.20 (dyslektycy 11.00)

     2. część sprawdzianu – językowa – trwa 11.45 – 12.30 (dyslektycy 12.55)

Skip to content