cze
    2020

Sprawdzian predyspozycji językowych do klasy VII dwujęzycznej z językiem niemieckim – poniedziałek 8 czerwca

Szóstoklasistów, którzy zgłosili się na sprawdzian predyspozycji językowych, zapraszamy pod szkołę w poniedziałek, 8 czerwca na godzinę 9.40. Trzeba mieć ze sobą tylko: długopis (a jeszcze lepiej na wszelki wypadek 2 dobre długopisy), legitymację szkolną, można zabrać małą butelkę wody do picia i – obowiązkowo – maseczkę ochronną na nos i usta. Proszę nie zabierać ze sobą niepotrzebnych rzeczy. Kandydaci będą wchodzić do szkoły kolejno i będą od razu kierowani do odpowiedniej sali. Sprawdzian rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa 90 minut. Po zakończeniu pisania uczniowie od razu idą do domu.