E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

  • 02
    cze
    2022

    Sportowy Dzień Dziecka

    Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią mogliśmy powrócić do bardzo lubianej przez wszystkich formy spędzania Dnia Dziecka, czyli do festynu sportowego z konkurencjami rekreacyjnymi oraz mistrzostw lekkoatletycznych. Każdy uczeń klas 4 – 8 mógł spróbować swoich sił w slalomie, strzałach na bramkę, rzutach do kosza, przeciąganiu liny, podbijaniu piłki tenisowej, rzutach do celu, hula-hop, siłowaniu na rękę, tenisie stołowym, etc., etc. Ci, którzy byli spragnieni większych, niemal olimpijskich, emocji biegali na krótkim i średnim dystansie, skakali w dal, rzucali piłeczką palantową. Było radośnie, swobodnie, słonecznie i słodko… Obejrzeliśmy pokaz tańca dziewcząt z klasy VII, mecz piłki ręcznej chłopców (rocznik 2009 contra rocznik 2010). Na koniec wręczono medale najlepszym. Wreszcie było przepięknie, wreszcie było normalnie…

Skip to content