• 06
  maj
  2019

  Rowerowy maj 2019

  Dziś – w poniedziałek 6 maja – rozpoczęła się kolejna edycja Rowerowego maja. Zapraszamy do ekologicznego udziału w tej bardzo pożytecznej akcji (w zeszłym roku nasza Jedynka wygrała w kategorii „duże szkoły”). Dzieci, młodzież, ale także pracownicy, przyjeżdżają na rowerach, hulajnogach, deskach, rolkach. Otrzymują codziennie specjalne potwierdzenia (naklejki) i zbierają je, walcząc o indywidualne i klasowe nagrody.
  Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa. Rowery, hulajnogi (zabezpieczone) pozostają przed szkołą (przygotowano dodatkowe miejsca parkingowe). Deskorolki, rolki tylko w workach można przechowywać w szatni szkolnej. Nie można używać sprzętu jeżdżącego na terenie szkoły (także na boisku szkolnym!).
  Z życzeniami prostych, długich i bezpiecznych dróg rowerowych.

Skip to content