cze

Rok szkolny 2022/23 uważamy za zakończony

Najpierw pożegnali się z Jedynką ósmoklasiści. W sali gimnastycznej były Złote Jedynki dla wybitnych absolwentów, dyplomy za odniesione sukcesy, wspominkowe zdjęcia i podziękowania, słowa wsparcia i dobre życzenia od młodszych koleżanek. A potem spotkania z wychowawczyniami i świadectwa, pożegnania, mnóstwo kwiatów i kilka łez.
    Uczniowie klas od pierwszych do siódmych mieli swój krótki słoneczny apel na boisku i potem, gdy świadectwa były już w ręku, a kwiatki zostały wręczone, można się było miło i radośnie rozstać na dwa i pół miesiąca z koleżankami i kolegami, i ze szkołą.
    Już są wakacje! Wszystkim naszym uczniom i absolwentom, wszystkim nauczycielom życzymy wspaniałego odpoczynku!