Rekrutacja do klas pierwszych – etap 2

Drugi etap rekrutacji do klas pierwszych szkół podstawowych rozpoczął się dzisiaj i potrwa do 30 maja do godz. 15. Koniecznie powinni wziąć udział w nim ci wszyscy, którzy zapomnieli o etapie pierwszym oraz ci, którzy chcieliby dostać się do szkoły innej niż rejonowa. Rekrutacja polega na wypełnieniu wniosku w systemie. Ogłoszenie listy dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia będzie 7.06. o godz. 14, ogłoszenie listy dzieci przyjętych do szkoły w II etapie będzie 13 czerwca.
    Rodzice dzieci spoza rejonu, które nie zostały przyjęte do Jedynki! Zrobimy co w naszej mocy, by wszystkie dzieci chcące uczyć się w Jedynce stały się naszymi uczniami. Oprócz elektronicznej rekrutacji prosimy, złóżcie w sekretariacie podanie do dyrektora SP 1.