sie

Program rozpoczęcia roku szkolnego 2014/15

Już za kilka dni pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym! Cieszymy się, że będziemy mogli powitać naszych uczniów w świeżo wyremontowanym budynku.

Zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego rokuszkolnego 2014/15 w dniu 1 września 2014 wg następującego harmonogramu:

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY („zerówka”) o godz. 9.00 spotkanie z wychowawczyniami, p.p.Joanną Morożan i Katarzyną Jarosiewicz, w sali 1 na parterze

UCZNIOWIE KLAS PIERWSZYCH spotykają się z wychowawczyniami o godz. 10.15 przed szkołą, wspólnie udają się na krótki apel na rozpoczęcie nauki w szkole podstawowej do sali gimnastycznej,  po apelu – z wychowawczyniami do klas:

UCZNIOWIE KLAS OD 2. DO 6. (od drugich do szóstych) mają o godz. 9.00 apel na boisku szkolnym, a po apelu spotkania z wychowawcami w klasach.
    W razie deszczu uczniowie klas 2. – 6. udają się bezpośrednio do klas.