• 31
  sty
  2017

  Otwarte sale w Jedynce w czasie ferii zimowych

  W tym roku szkolnym w czasie ferii zimowych w naszej Szkole będą działały „otwarte sale”, z których korzystać będą mogli nasi uczniowie. Poniżej znajdują się harmonogram zajęć i zasady uczestnictwa. Prosimy o dokładne zapoznanie się z przedstawionymi propozycjami (1-4) i załącznikami.

  1) Sala komputerowa s. 57 (codziennie – od poniedziałku do piątku – w godzinach 8.00-16.00, dla uczniów klas IV-VI) Pan Marek Słomka
  2) „Baw się z nami na sportowe i fair play” sala gimnastyczna
  (codziennie – od poniedziałku do piątku – w godzinach 9.00-14.00, dla uczniów klas II-VI z podziałem na grupy wiekowe, szczegóły w załączniku!) Pan Mariusz Bednarek (13-17 lutego), Pan Michał Adamek (20-24 lutego)
  3) „Baw się z nami – kolorowo i wesoło” – zajęcia artystyczne – świetlica
  (tylko w I tygodniu ferii 13-17 lutego – od poniedziałku do piątku – w godzinach 9.00-14.00, dla uczniów klas I-VI z podziałem na grupy wiekowe,  wymóg zapisu na listę w ostatnim tygodniu przed feriami u osoby prowadzącej, szczegóły w załączniku!) Pani Paulina Danaj, Pani Agnieszka Świderska
  4) „Zabawy plastyczne” – zajęcia artystyczne – sala 22 (codziennie – od poniedziałku do piątku – w godzinach 9.00-13.00, dla uczniów klas I-IV , wymóg zapisu na listę w ostatnim tygodniu przed feriami u osoby prowadzącej, szczegóły w załączniku!) Pani Iwona Trojanowska

Skip to content