paź

Otrzęsiny, otrzęsiny…

Dziś wielki dzień dla wszystkich naszych Czwartoklasistów. Starsze koleżanki i starsi koledzy z klasy 7b przygotowali dla nich otrzęsiny. Uczniowie klas czwartych musieli wspólnie rozwiązać wiele problemów, zdać kilka naukowych egzaminów, wykazać się wyobraźnią i umiejętnością współpracy, trzeba też było ułożyć i zaśpiewać piosenkę, narysować portrety i udowodnić, że znają swoją wychowawczynię… Zabawa prowadzona przez naukowców, jednorożce, pszczółki, królów, mikołajów,… z klasy 7b udała się świetnie. Było wesoło i poważnie, z dreszczykiem rywalizacji i ze znakomitą współpracą, było zabawnie i kolorowo! Na koniec słodko i pamiątkowo dzięki upominkom przygotowanym przez znakomitych Organizatorów. Czwartoklasiści, witajcie wśród starszej Braci Szkolnej!:)