• 14
    lis
    2018

    Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

    6 listopada 2018 r. odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej, zorganizowany w naszej Szkole. Wzięło w nim udział 34 uczestników z 12 szkół. Jury wyłoniło 16 laureatów: w kategorii I-IV Poezja – I m JAŚMINA ŁYSZKIEWICZ SP1, II M KARINA KORNATOWSKA SP1, III M ANNA BUDZOWSKA NSPSS. Kategoria I-IV PIEŚŃ  – I M MARIA KNYCHAS NSPSS, II M ŁUCJA JANIK NSPSS, II M – MARIA PROCHOROWICZ ZSS, III M – TAMARA WŁODARZ SP1. Kategoria V-VIII POEZJA – I M – ALEKSANDRA TRUCHLIŃSKA NSPSS, II M – JAN PIWOWARCZYK NSPSS, III M – MARTA ŁOZIŃSKA SP1, WYRÓŻNIENIE – MARIA MACIEJEWSKA SP 91 I ADAM WISIECKI SP1. Kategoria V-VIII PIEŚŃ – I M – HANNA  JANIK NSPSS, II M – ZOFIA POPOWICZ SP1, WYRÓŻNIENIE – ŁUCJA BILMON NSPSS i NINA SZUBERT SP1. GRATULUJEMY!.

Skip to content