• 22
  sie
  2012

  Już niedługo rozpoczęcie nowego roku szkolnego!

  Za kilka dni powitamy nowy rok szkolny 2012/2013. Już dziś zapraszamy wszystkich uczniów i ich rodziców 3 września (w poniedziałek) na wydarzenia otwierające nowy rok pracy i zabawy w Jedynce wg poniższego harmonogramu:

  8.00Msza św. w kościele św. Michała.
  Uczniowie klas od II do VI o godzinie 9.00 wezmą udział w uroczystym apelu na boisku szkolnym, po nim przejdą pod opieką wychowawcówi do klas na krótkie spotkanie.W wypadku deszczu odbędą się tylko spotkania w klasach.
  Uczniów klas pierwszych
  wraz z rodzicami  powitają wychowawczynie klas o godzinie 10.15 na dziedzińcu szkoły przy sali gimnastycznej, skąd wspólnie, klasami, udadzą się do sali gimnastycznej na uroczystość rozpoczęcia nauki w szkole. Po niej – spotkania w klasach z wychowawczyniami.
  Zerówkowicze
  wraz z rodzicami spotkają się ze swoją wychowawczynią o godzinie 9.00 w sali nr 1 na parterze szkoły.

Skip to content