E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

 • 19
  wrz
  2017

  Jesienna szkoła matematyki w SP1

   W tym roku szkolnym realizujemy projekt Jesienna szkoła matematyki w SP1, dofinansowany przez Fundację mBanku. W ramach projektu prowadzone będą zajęcia dla uczniów klas starszych, dotyczące kodowania, symetrii, gier logicznych, a także wyszywanek matematycznych. W planach mamy trzydniowy obóz matematyczny SuMa (Sudety Matematyczne), na który będą mogli pojechać uczniowie najbardziej zaangażowani w matematyczne działania. Nie zapominamy również o matematycznym święcie całej szkoły, czyli Dniu Matematyki, który w tym roku będziemy obchodzić 14 listopada w bogatszej formie. Zapraszamy na jesienne atrakcje matematyczne w naszej szkole 🙂
  Informacje o projekcie będą sie ukazywały sukcesywnie w zakładce http://www.sp1.wroclaw.pl/node/1627

Skip to content