• 19
    wrz
    2017

    Jesienna szkoła matematyki w SP1

     W tym roku szkolnym realizujemy projekt Jesienna szkoła matematyki w SP1, dofinansowany przez Fundację mBanku. W ramach projektu prowadzone będą zajęcia dla uczniów klas starszych, dotyczące kodowania, symetrii, gier logicznych, a także wyszywanek matematycznych. W planach mamy trzydniowy obóz matematyczny SuMa (Sudety Matematyczne), na który będą mogli pojechać uczniowie najbardziej zaangażowani w matematyczne działania. Nie zapominamy również o matematycznym święcie całej szkoły, czyli Dniu Matematyki, który w tym roku będziemy obchodzić 14 listopada w bogatszej formie. Zapraszamy na jesienne atrakcje matematyczne w naszej szkole 🙂
    Informacje o projekcie będą sie ukazywały sukcesywnie w zakładce http://www.sp1.wroclaw.pl/node/1627

Skip to content