• 02
    cze
    2015

    Jak to na Sportowym Dniu Dziecka bywało….

    Obchody Dnia Dziecka na sportowy sposób to bardzo lubiana przez dzieci tradycja naszej Szkoły. Można wtedy się zmierzyć z sobą, a także kolegami i koleżankami w nietypowych konkurencjach: przeciąganiu liny, siłowaniu na rękę, strzałach do bramki, rzutach do kosza, slalomie, skakaniu na skakance czy przez kabel, odbijaniu piłki, ręceniu hola-hop,… Są też bardziej „fachowe” dyscypliny: turniej tenisa stołowego, bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal czy bieg na 400 m. Są nagrody: medale, dyplomy, cukierki. W tym roku rozgrywany był również mecz piłki nożnej dziewcząt oraz chłopców. Pogoda dopisała! Atmosfera była wspaniała! Migawki z imprezy można obejrzeć w naszej galerii: http://www.sp1.wroclaw.pl/node/1140

Skip to content