cze

III Turniej Warcabowy w Jedynce

W dniu 17 czerwca 2016r. odbył się III Turniej Warcabowy uczniów klas młodszych. Na turnieju klasy reprezentowane były przez 57 finalistów  rozgrywek w warcaby, które cyklicznie odbywały się w roku szkolnym.  Uczniowie rywalizowali ze sobą na poziomach klas, a celem turnieju, oprócz dobrej zabawy,  było wyłonienie Mistrzów oraz po trzech laureatów z klas 1, klas 2 i klas 3. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy udziału, laureaci dyplomy i pamiątkową nagrodę, a Mistrzowie statuetki nadające im tytuł Mistrza na rok szkolny 2015/2016.

Wyniki III Turnieju Warcabowego Klas Młodszych:

W kategorii klas 1:  Mistrz –  Tadzik Kurda  kl. 1f

laureaci:  Marcel  Biszczak  kl. 1f

Bartosz  Dąbrowa  kl. 1d

Marysia  Cichocka  kl. 1f

W kategorii klas 2:  Mistrz –  Karol Prochorowicz kl. 2e

laureaci:  Sonia  Faust  kl. 2c

Lena Ślęzak kl. 2e

Antek Podralski kl. 2e

W kategorii klas 3:  Mistrz –  Mateusz  Wysocki kl. 3d

laureaci:  Adrian Prudlak  kl.3c

Kalina Osipiuk kl. 3d

Piotr  Chmielina  kl. 3b

Dziękujemy p. Dyrektor Alinie Świątkowskiej za obecność i wręczenie nagród, uczniom klasy 4a, 4b i 4c za pomoc w sędziowaniu turnieju, a wszystkim nauczycielom klas młodszych za przygotowanie zawodników. Turniej zorganizowały:
    p. Joanna Błaszczyk, p. Iwona Pełka i p. Paulina Baniewska.

Do zobaczenia za rok!!!