cze

II Turniej Warcabowy w Jedynce

W dniu 16 czerwca 2015r. odbył się II Turniej Warcabowy dla uczniów klas młodszych. Na turnieju klasy reprezentowane były przez 44 finalistów  rozgrywek w warcaby, które cyklicznie odbywały się w roku szkolnym.  Uczniowie rywalizowali ze sobą na poziomach klas, a celem turnieju, oprócz dobrej zabawy,  było wyłonienie Mistrzów oraz po trzech laureatów z klas 1, klas 2 i klas 3. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy udziału, laureaci dyplomy i pamiątkową nagrodę, a Mistrzowie statuetki nadające im tytuł Mistrza na r.szk. 2014/2015.

Wyniki II Turnieju Warcabowego Klas Młodszych:

W kategorii klas 1:  Mistrz – Karol Prochorowicz kl. 1e

laureaci:  Jędrzej Pastwa kl. 1c

Lena Ślęzak kl. 1e

Patryk Konieczny kl. 1d

W kategorii klas 2:  Mistrz – Maksymilian Nowotnik kl. 2d

laureaci: Lena Rzepa kl. 2b

Jakub Oliszewski kl. 2c

Kalina Osipiuk kl. 2d

W kategorii klas 3:  Mistrz – Magdalena  Kotas kl. 3b

laureaci:  Jacek Politowski kl.3a

Oskar Podlipny-Załubski kl. 3e

Piotr Sowa kl. 3b

Dziękujemy wszystkim nauczycielom klas młodszych za przygotowanie zawodników, uczniom klasy 6a i 6d za pomoc w sędziowaniu turnieju. Turniej zorganizowały: p. Joanna Błaszczyk, p. Iwona Pełka i p. Paulina Baniewska.

Do zobaczenia za rok!!!