• 13
    paź
    2017

    Hurra! Wygraliśmy zielone boisko!!!

    Z ogromną radością i przyjemnością informujemy, że wyniki głosowania na Wrocławski Budżet Obywatelski są już znane. Projekt nr 329 Rady Rodziców naszej szkoły Zielone boisko (jak zielona wyspa) w centrum Ołbina, przy „Jedynce” uzyskał najwięcej głosów w kategorii projektów do 750 000 zł. Aż 2436 osób zagłosowało na nasz projekt! Ogromna w tym zasługa rodziców, uczniów, pracowników, absolwentów, sympatyków,… Bardzo Wam wszystkim  dziękujemy, ponnieważ każdy głos był na wagę wygranej (kolejny projekt miał tylko o 75 głosów mniej…) Szczególnie dziękujemy naszym „Trzem Muszkieterom”, panom Krzysztofowi, Grzegorzowi i Rafałowi, którzy niezwykle się zaangażowali w przygotowanie projektu Natomiast zaangażowanie „Muszkieterów” w promocję przekraczało wszesliokie nasze wyobrażenia! Panowie, jesteście wielcy, … a my z Wami 🙂

    Zachęcamy do zapoznania się z wynikami głosowania oraz ich statystykami na stronie www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/wbo2016/wyniki-glosowania-wbo-2017

Skip to content