sie

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014

Zapraszamy wszystkich naszych uczniów oraz ich rodziców na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2013/2014. Odbędzie ono 2 września (w poniedziałek) wg poniższego harmonogramu:

8.00Msza św. w kościele św. Michała dla wszystkich chętnych.
    9.00 – dzieci z oddziału przedszkolnego (zerówkowicze) wraz z rodzicami spotkają się ze swoimi wychowawczyniami w sali nr 1 na parterze szkoły.
    9.00 – uczniowie klas od II do VI
    wezmą udział w uroczystym apelu na boisku szkolnym, po nim przejdą pod opieką wychowawcówi do klas na krótkie spotkanie. W wypadku deszczu odbędą się tylko spotkania w klasach.
    10.15 – uczniowie klas pierwszych wraz z rodzicami  spotykają się z wychowawczyniami klas na dziedzińcu szkoły przy sali gimnastycznej, skąd wspólnie, klasami, udadzą się do sali gimnastycznej na uroczystość rozpoczęcia nauki w szkole, a po niej – spotkania w klasach z wychowawczyniami.