• 24
    lis
    2017

    Gala V Międzyszkolnego Konkursu poezji i pieśni patriotycznej

    17 listopada 2017 r. odbyła się w bibliotece „Grafit” Gala V Międzyszkolnego  Konkursu  Poezji i Pieśni Patriotycznej, w czasie której laureaci zaprezentowali swoje utwory i otrzymali nagrody. Dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły, Sponsorom, Jury, zaproszonym Gościom za zaangażowanie i życzliwość (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1696).
    Przypomnijmy.  Laureatami naszej szkoły zostali:  w kategorii „poezja patriotyczna” – w klasach I-III Karina Kornatowska  II a– III miejsce, w klasach IV-VII Adam Wisiecki VI b– III miejsce; w kategorii „pieśń patriotyczna” – w klasach I-III Maria Prochorowicz III d – wyróżnienie, w klasach IV-VII Jolanta Karłowska IV d – III miejsce. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie.

Skip to content