gru

Eliminacje do „Wrocławskich Krasnali” już za nami

15 grudnia 2014 roku odbył się I etap Szkolnego Konkursu Wiedzy o Wrocławiu dla klas drugich i trzecich. Każdą klasę reprezentował trzyosobowy zespół.
    Wyniki:

I miejsce –  kl. III b, II miejsce – kl. II c i III d, III miejsce – kl. III e,
    IV miejsce – kl. II b, V miejsce – kl. II a, VI miejsce – kl. II d, VII miejsce – kl. III c.

Uczniowie, którzy zespołowo zajęli I, II i III  miejsce, zakwalifikowali się do drugiego etapu – indywidualnych eliminacji do ,,Wrocławskich Krasnali”, który odbył się

17 grudnia 2014 roku odbył się II  etap Szkolnego Konkursu Wiedzy o Wrocławiu – indywidualne eliminacje do ,,Wrocławskich Krasnali”. W konkursie wzięli udział laureaci pierwszego etapu Szkolnego Konkursu Wiedzy o Wrocławiu, byli to następujący uczniowie:

Amelia Kałużyńska, Adrian Prudlak i Zuzanna Świątek z kl. II c , Karolina Marek z kl. III b, Adrian Lis i Piotr Sowa kl. III b, Piotr Barchan, Aleksander Kuciel i Jan Wawrzyniak z kl. III d, Maciej Janczewski, Marek Machaj i Patrycja Pietrzak z kl. III e.
    Zadaniem uczniów było indywidualne uzupełnienie kart pracy. Pytania dotyczyły m.in. symboliki Wrocławia, zabytków, pomników, mostów, muzeów, kościołów, ogrodów znajdujących się w mieście oraz legend związanych z Wrocławiem.

Wyniki konkursu:

I miejsce:  Karolina Marek – kl. III b
    II miejsce: Piotr Barchan – kl. III d
    III miejsce: Amelia Kałużyńska – kl. II c
    Wyróżnienia: Adrian Lis, Piotr Sowa, Zuzanna Świątek

Laureaci trzech pierwszych miejsc będą reprezentować naszą Szkołę w Międzyszkolnym Konkursie ,,Wrocławskie Krasnale”, który odbędzie się 10 marca 2015roku. POWODZENIA!!!

Zdjęcia: –  http://www.sp1.wroclaw.pl/node/1015