lis

Dzień Pluszowego Misia

W czwartek 21 listopada aż 136 uczniów klas 1-3 po raz kolejny spotkało się późnym popołudniem, aby wspólnie bawić się w ramach Popołudnia Pluszowego Misia. Bohaterem wieczoru był tym razem Kubuś Puchatek. Dzieci poznały historię powstania książki, wysłuchały jej fragmentów, rozwiązywały quiz, lepiły postać Puchatka z plasteliny oraz kolorowały ilustracje związane z lekturą. Każda grupa uczciła udział w spotkaniu pamiątkowym zdjęciem. Po wspólnie spędzonym czasie żal było się rozstawać, ale ten trudny moment osłodziła nam słodka niespodzianka – żelkowe misie.
    Dziękujemy Paniom Ani, Iwonie i Dorocie , które zorganizowały spotkanie oraz wszystkim Dzieciom, które wzięły w nim udział. Zapraszamy za rok!