• 09
    gru
    2018

    Dziękujemy za XXIII Kiermasz Bożonarodzeniowy

    XXIII Bożonarodzeniowy Kiermasz w SP1 już za nami. DZIĘKUJEMY!!! http://www.sp1.wroclaw.pl/node/1953 Jak zwykle mienił się dziesiątkami odsłon: mieliśmy przedstawienia, jasełka (również w języku angielskim!), loteryjki, nie zabrakło kolędowania, pysznych wypieków,… Można było w bibliotecznym kinie obejrzeć film, samodzielnie ozdobić torbę na zakupy, poczytać (również pierwszy numer naszej nowej szkolnej gazetki „Jedyneczka”), wypić herbatę w miłym towarzystwie, wziąć udział w aukcji czy warsztatach plastycznych, rozegrać kilka meczów tenisa stołowego…Wszystko udało się fantastycznie! To dzięki Wam, Drodzy Uczniowie, Rodzice, Pracownicy, Absolwenci i Sympatycy SP1 od 23 lat ta wspaniała impreza jednocząca środowisko i jednocześnie wspierająca naszych uczniów, ma miejsce. 

Skip to content