• 14
    gru
    2015

    Dziękujemy za XX Kiermasz Bożonarodzeniowy!!!

    Za nami już jubileuszowy XX Kiermasz Bożonarodzeniowy. Było przepięknie – można byłoby powiedzieć, że jak zwykle, ale jednak było NIEZWYKLE  PIĘKNIE! I bardzo, bardzo „ludnie” – odwiedzali nas i rodzice, i dziadkowie, i absolwenci, i przyjaciele…Wszyscy zachwycaliśmy się bogactwem kiermaszowych propozycji: starannie przygotowanymi stoiskami, klimatycznymi kawiarenkami. Oglądaliśmy różnorodne jasełka, kupowaliśmy losy na loteryjkach, braliśmy udział w koncertach, aukcjach, wybieraliśmy wśród przebogatej oferty bombek, choinek, pierniczków, świątecznych stroików i kartek, podziwiając wysoki poziom prac dzieci (i dorosłych :-)…), piękne dekoracje szkolnych korytarzy. Żeby takie grudniowe popołudnie mogło się udać, potrzeba ogromnego wysiłku, zaangażowania wielu osób, dobrej woli, chęci współpracy i uczniów, i rodziców, i nauczycieli. I za to z serca dziękujemy!

Skip to content