• 15
  gru
  2014

  Dziękujemy za wspaniały XIX Kiermasz Bożonarodzeniowy!!!

  Jak zawsze wspaniały, jak zawsze wielki i jak zawsze … WYJĄTKOWY!!! http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1002
  Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację XIX Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Dzięki Dzieciom, ich Rodzicom, Nauczycielom, wszystkim Pracownikom Jedynki, GOŚCIOM przeżyliśmy w sobotę cudowne chwile, cieszyliśmy się nie tylko z nadchodzących świąt, ale także z pięknych ozdób, genialnych występów, przepysznych dań … Ważny był też nasz wspólny cel! Podziwiamy Państwa za ogromne SERCE!
  Na pewno XIX Kiermasz Bożonarodzeniowy na długo zostanie w naszej pamięci. Dziś tylko kilka zdjęć (będą następne).
  Wszystkich, którzy mogą (i chcieliby) przekazać nam choć kilka zdjęć z imprez klasowych, prosimy o kontakt!

Skip to content