• 14
  cze
  2018

  Dziękujemy Wam – sponsorzy!

  Wszystkim tym, którzy wspomogli organizację Pikniku Rodzinnego i Mini Mundialu 2018 (sobota – 9 czerwca 2018), składamy wielkie dzięki! Bez Was sukces naszej imprezy nie byłby możliwy…
  Dziękujemy: firmie budowlanej „DABRO-BAU” (Paweł Dąbrowski) – ZŁOTEMU SPONSOROWI Mini Mundialu, firmie TEMAR DEWELOPER  – Spółka Akcyjna –  Deweloperowi z Wrocławia – SREBRNEMU SPONSOROWI Mini Mundialu, firmie UBEZPIECZENIAPOLSKA.PL – Bożenie i Grzegorzowi Stumpfom – BRĄZOWYM SPONSOROM, DUŻYM POMOCNIKOM: firmie ZARZYCKI KONSTRUKCJE BUDOWLANE – Rafał Zarzycki, Grzegorzowi ŁĘCKIEMU.
  Dziękujemy: Kamilowi Kwiędaczowi (firma  Benefix), Marzenie Zarzyckiej  (Nadruki koszulki Gladiator), Rafałowi Grzelewskiemu, Dorocie i Sławomirowi Drozdowskim, Sklepowi sportowemu VITA SPORT WROCŁAW, Brygidzie Sobczak, Markowi Bendowskiemu, Arturowi Kurjanowi, Akademii Olympic Wrocław – Krystianowi Lamberskiemu, Jakubowi Szmani, Dariuszowi Sztylce , Konradowi Łągiewczykowi, WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM RODZICOM!!!…


Skip to content