paź

Cebulka zamiast kwiatka – akcja „Pola Nadziei”

Już kolejny raz nasza Szkoła bierze udział w akcji charytatywnej na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. „Pola Nadziei”, bo o tej inicjatywnie mowa, przebiegają wieloetapowo. Pierwszą częścią akcji jest zbiórka cebulek żonkili. Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów „Jedynki” do przekazania sadzonek żonkili. Zostaną one potem wsadzone w ziemię. Wiosną zaś zbierzemy kwiaty i przeznaczymy do sprzedaży, z której całkowity dochód przekażemy Wrocławskiemu Hospicjum dla Dzieci.
    Cebulki można przynosić do każdej z sal świetlicowych (s. 2, 4, 22) lub składać w specjalnie przygotowanym kartonie, który pojawi się niebawem na korytarzu szkolnym. Można też je przekazywać swoim nauczycielom.