• 23
    mar
    2018

    AWF i SP 1 – razem można więcej!

    W dniu 19.03.2018 JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dr hab. Andrzej Rokita profesor nadzwyczajny oraz Dyrektor Szkoły mgr Anna Piekara podpisali porozumienie o współpracy między uczelnią a naszą szkołą (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1804). Obejmuje ono między innymi możliwość udziału uczniów Szkoły w projektowaniu oraz realizacji imprez sportowych i rekreacyjnych; możliwość czynnego udziału uczniów w wybranych wykładach i zajęciach prowadzonych przez pracowników Uczelni; możliwość organizacji na terenie Szkoły „szkoły ćwiczeń” dla studentów; współpracę w zakresie realizacji działań związanych z promocją zdrowia oraz prowadzenia badań naukowych. Mamy nadzieję, że dzięki temu wzmocnimy  działania Szkoły w zakresie aktywności fizycznej naszych uczniów. Podpisaniu porozumienia towarzyszyło szkolenie dla nauczycieli naszej szkoły oraz szkół zaprzyjaźnionych,prowadzone przez pracownika AWF Wrocław dr Ireneusza Cichego, dotyczące ”Wykorzystania piłek edukacyjnych „Eduball” w nauczaniu wczesnoszkolnym”, a uczestniczyli  w nim uczniowie klasy 3c, którzy mieli okazję do ciekawej aktywności z wykorzystaniem piłek edukacyjnych łączących ruch i naukę.

Skip to content