lut

Alfik Humanistyczny

16 grudnia 2015r. odbyła się XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny. W całym kraju wzięło w nim udział 15,5 tysiąca uczestników. W naszej szkole z trudnościami konkursu zmierzyło się 46 uczniów.

Najlepsze wyniki osiągnęli czwartoklasiści: siedmiu (Patrycja Pietrzak, Mikołaj Stępień, Piotr Barchan, Emilia Królikowska, Zofia Becińska, Marek Machaj i Aleksander Kuciel) zdobyło dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie; dwoje czwartoklasistów otrzymało gratulacje za zdobycie dobrego wyniku w konkursie (Dominika Pudzinouskaya i Piotr Sowa).
    Gratulujemy także Hannie Drobińskiej, która jedyna wśród szóstoklasistów zdobyła dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie.W klasach piątych najlepszy wynik osiągnęła Wiktoria Grzybowska.
    Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach.