Na czas nauki zdalnej

Mar
    2020

Rekrutacja do klas pierwszych drogą elektroniczną bez potrzeby przychodzenia do szkoły

Szanowni Państwo – rodzice przyszłorocznych pierwszoklasistów!
    W celu ograniczenia ryzyka zarażenia wirusem rekrutacja będzie prowadzona na podstawie zeskanowanych dokumentów. Prosimy, aby po wypełnieniu podania (dla uczniów rejonowych) lub wniosku (dla uczniów spoza rejonu) o przyjęcie do szkoły zeskanować je/zrobić zdjęcie i wysłać elektroniczną wersję w formie załącznika na adres sekretariat.sp001@wroclawskaedukacja.pl do środy 18 marca do godziny 15.00. Oryginał dokumentu będzie trzeba dostarczyć do szkoły po ustaniu zagrożenia (informacja zostanie podana na stronie internetowej szkoły).
    Termin ogłoszenia wyników pierwszej tury rekrutacji na razie zostaje utrzymany (1.04).
    W razie problemów dotyczących rekrutacji prosimy o kontakt mailowy na podany wyżej adres.

Aktualne informacje Departamentu Edukacji dotyczące rekrutacji można przeczytać tu: https://www.wroclaw.pl/rekrutacja-do-szkol-podstawowych-wroclaw

Anna Piekara