cze

Ortografia trudna, ale nie nudna!

27 maja 2024r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. M. Dąbrowskiej we Wrocławiu odbył  się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III pod hasłem: „Ortografia trudna – ale nie nudna!”. Klasowi mistrzowie rozwiązywali zadania o różnym charakterze i musieli wykazać się nie tylko znajomością ortografii, ale także pomysłowością i kreatywnością.

W konkursie brało udział 18 uczniów, którzy najlepiej poradzili sobie w klasowych eliminacjach:

Klasa 3a: PAVLO JUZKO, ZOFIA KUDERA, TYMON MACHULSKI, WIKTORIA OLSZEWSKA, MARIIA POLTAVETS, NINA BIENIEK–TOMALIK,

Klasa 3b: MELANIA DI CUNTO, STANISŁAW GAŁEK, MIRA GŁOWACKA, KAROL JOSEK, BARBARA LANGE, JULIA STOLAŚ, IWAN WODOWNICKI

Klasa 3c: BARTOSZ JABŁOŃSKI, SZYMON MARKOWSKI, HELENA PACHUTA, FILIP KOŻUCH , JOANNA ŚCIEBURA;

Oto nagrodzeni:

I miejsce JULIA STOLAŚ