E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

O szkolnej bibliotece można powiedzieć, że to taki szkolny mikrokosmos. Biblioteka zaprasza uczniów na zabawy, konkursy, wspólne czytanie, naukę, pomaganie, ważne rozmowy… Atmosfera przytulności i życzliwości, i trochę także tajemniczości działa na niektórych jak magnes. Nie ma potrzeby się opierać: odwiedźcie szkolną bibliotekę, to naprawdę dobry pomysł 🙂 Pani bibliotekarki zapraszają!

 • 17
  maj
  2021

  Nowi czytelnicy naszej biblioteki

  Brawo PIERWSZAKI!  Uczniowie  klasy 1a, 1b, 1c stali się oficjalnie czytelnikami biblioteki szkolnej. Złożyli ślubowanie, znają już regulamin biblioteki i czytelni. Otrzymali dyplomy oraz książkę „Pierwsze abecadło”. Poznali zasady wypożyczeń, mieli także okazję wypożyczyć książkę do domu.  

  Mamy nadzieję, że będą aktywnie korzystali z biblioteki szkolnej, co pozwoli im poznawać inne wymiary dzięki książkom. Bo przecież „Kto czyta książki, żyje podwójnie” /Umberto Eco/

  Czytaj więcej
 • 20
  paź
  2020

  75 życzeń na 75-lecie powojennego Wrocławia

  W tym roku we Wrocławiu wszelkie wspólne świętowanie było niemożliwe. Dlatego warto zajrzeć na stronę z życzeniami dla Wrocławia od 75 znanych osób. Piękna rzecz!

  Czytaj więcej
 • 09
  paź
  2020

  Regulamin konkursu plastycznego na logo biblioteki szkolnej

  Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nasza biblioteka proponuje uczniom szkoły udział w konkursie na LOGO BIBLIOTEKI, czyli znaku graficznego, który byłby jej SYMBOLEM.

  WYMYŚL, NARYSUJ, ZAPROJEKTUJ LOGO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ!!! :)

  Czytaj więcej
 • 09
  paź
  2020

  Konkurs plastyczny na zakładkę do książki

  Dla wszystkich naszych zdolnych uczniów mających na uwadze szacunek dla książek i dbających o zachowanie ich dobrego stanu jak najdłużej, biblioteka szkolna ogłasza wielki konkurs plastyczny „Zakładka do książki”

  Czytaj więcej
 • 08
  paź
  2020

  „Bookshelf tour”, czyli pokaż swoją półkę z książkami

  Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych chciałybyśmy zaproponować naszym uczniom wirtualną zabawę „Bookshelf tour”, czyli pokaż swoją półkę z książkami”.

  Czytaj więcej
Skip to content