gru

XXI Kiermasz Bożonarodzeniowy w bibliotece

Kiermasz Bożonarodzeniowy to wydarzenie szkolne, które angażuje całą społeczność – dzieci, nauczycieli, rodziców. Co roku „Jedynkę” odwiedzają nas nie tylko obecni uczniowie z rodzinami, ale także liczne grono absolwentów. Biblioteka również dołożyła swoją cegiełkę do tej świątecznej imprezy. Odbyły się seanse Świątecznego Kina z Niespodzianką, które przyciągnęły nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Widzowie mogli zobaczyć krótkie bajki o tematyce świątecznej, m.in. „Miś Koralgol”, „Masza i Niedźwiedź” czy specjalny odcinek „Smerfów”. Przygotowana została również, tradycyjnie już, loteryjka fantowo-książkowa. Zabawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – blisko 500 losów rozeszło się w mgnieniu oka! Przy przeprowadzeniu loteryjki niestrudzenie pomagały nam Dorotka Meres z klasy VI a wraz ze swoją Mamą, Joanną – serdecznie dziękujemy!
    Przeprowadzenie loteryjki nie byłoby możliwe, gdyby nie nasi wspaniali Sponsorzy, którzy podzielili się z nami dobrocią i przekazali różnorodne fanty. Serdecznie dziękujemy! http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1445

Nasi darczyńcy:

• Społem PSS „Feniks”;