E-dziennik

Plan Lekcji

O Szkole

Czy wiecie, że dzisiaj właśnie (1 marca) jest Dzień Przytulania Bibliotekarzy? Kto nie zdąży dzisiaj, niech nadrobi koniecznie jutro owo przytulanie naszych wspaniałych Pań Bibliotekarek!!! :)))

 • 22
  maj
  2020

  Z książką mi do twarzy :)

  Drodzy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1, wiemy, że czas kwarantanny nie należy do łatwych. Musicie w nietypowy sposób się uczyć i  mając tylko zdalny kontakt z waszymi nauczycielami zgłębiać tajniki nowej wiedzy.  Mamy nadzieję, że w morzu różnych zadań, znajdujecie czas na przyjemności. Spodziewamy się, że wśród nich znajduje się kontakt z książką.  Licząc na to, chciałyśmy zaprosić Was do zabawy. 

  Czytaj więcej
 • 22
  maj
  2020

  Spektakle on-line

  Nieprzebrane internetowe zbiory kryją również wiele wartościowych wydarzeń teatralnych. Warto skorzystać z naszych podpowiedzi!

  Czytaj więcej
 • 22
  maj
  2020

  Spaceruj i zwiedzaj on-line!

  Jeszcze nie wszystkie muzea otwarte, jeszcze nie wszystkie wystawy zwiedzone... A w dodatku można nie wychodząc z domu odwiedzić ciekawe muzea, do których mamy daleko! Poniżej kilka naszych propozycji. Miłego zwiedzania!

  Czytaj więcej
 • 12
  maj
  2020

  Książki rekomendowane przez czasopismo „Biblioteka w Szkole”

  Czy chcielibyście mieć takie w bibliotece szkolnej? Jeśli tak, to pomóżcie nam dokonać wyboru. Z poniższej listy wybierzcie interesujące Was książki, które chcielibyście zobaczyć na półkach naszej biblioteki i przyślijcie numery stojące przy ich tytułach na adres na Vulcanie (Buska Małgorzata, Wołek Barbara). Liczba wskazanych pozycji jest nieograniczona!

  Czytaj więcej
 • 11
  maj
  2020

  Cytomania – zabawa dla klas 1 – 4 – reaktywacja :)

  Zachęcamy nasi mili, byście cytaty z książek odkryli.
  Znać lektury wielka chluba
  Z pewnością właściwa odpowiedź Wam się uda.
  Zapisujcie: tytuł, autora lektury,wykorzystując czcionki klawiatury.
  Odpowiedzi e’mailem przesyłajcie Swoją wiedzę pogłębiajcie!

  Czytaj więcej
Skip to content