gru

Świąteczne życzenia

Pełnych ciepła, radości, zdrowia i rodzinnej atmosfery świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w zbliżającym się roku 2011 życzą uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1 we Wrocławiu
    (a w Galerii nowe zdjęcia z XV Kiermaszu Bozonarodzeniowego-http://test.sp1.wroclaw.pl/node/169)

„Niech w tę Noc Betlejemską, w Noc Szczęśliwego Rozwiązania wszystko stanie się proste i oczywiste, niech wszystkie trudne sprawy porozkręcają się jak supełki…”

„Niech anioł podrze każdy dramat/aż do rozdziału ostatniego,/ i niech nastraszy każdy smutek,/tak jak goryla niemądrego.//Aby się wszystko uprościło-/było zwyczajne – proste sobie (…)/Aby wątpiący sie rozpłakał,/na cud czekając w swej kolejce…”
                                                                                                        (ksiądz Jan Twardowski „Pomódlmy się w Noc Betlejemską”)
    …(i obyśmy w tej kolejce czekających na cud znaleźli się blisko początku…)