gru

Świąteczny gabinet

Niestety w tym roku nie mogliśmy się spotkać na tradycyjnym (przygotowywanym od 25 lat) kiermaszu bożonarodzeniowym. Szkoda! Żeby jednak poczuć atmosferę świąt, przygotować się do tych najpiękniejszych dni w roku, zaproponowaliśmy uczniom naszej Szkoły konkurs na najpiękniej przystrojony świąteczny gabinet. W środę (15 grudnia) kilkuosobowe jury obejrzało wszystkie sale lekcyjne ozdobione przez klasy. Nauczyciele, przedstawiciele samorządu uczniowskiego byli pod wrażeniem wyobraźni, kreatywności i pracowitości naszych uczniów. W Szkole jest kolorowo, jest świątecznie! Wyniki konkursu podamy w piątek (17 grudnia 2021), na razie kilka zdjęć z różnych klas (wybór przypadkowy…) i miejsc w Jedynce.