Zaproszenie na XXV Kiermasz

Na dobry początek – wspomnienie jednego z koncertów P. Marka. Tutaj przy akompaniamencie P. Sławka śpiewa swoją (!), stworzoną specjalnie dla nas, „Jedynkową kolędę”.

Życzenia od klasy 1b oraz dzieci w… pracowni elfów!

Święta wg klasy 2a

Życzenia od elfów z 3b

Przepiśnik klasy 5a, czyli bardzo praktyczne rady i instrukcje – co i jak zrobić, żeby święta Bożego Narodzenia były udane.

Wiązanka życzeń od 3c

Ten numer „Jedyneczki” przede wszystkim … „pachnie” świętami. I to jak! Mię-dzy-na-ro-do-wo! Zapraszamy!

Bożonarodzeniowa piosenka i świąteczne różności od klasy 7c

Uczniowie klasy 1C i wychowawczyni życzą NADZIEI, robią przepiękne choinki oraz ozdabiają wyjątkowym łańcuchem

Klasa 8b składa życzenia, przygotowała kartki świąteczne oraz prezentację o Kiermaszu oraz prezentację O naszej Jedynce

Klasa 6c postanowiła złożyć życzenia świąteczne w bardzo oryginalny sposób. Zobaczcie sami…

Świąteczny film klasy 5b

A tu świąteczne przepisy od klasy 8d

Kolęduje z rodziną Gabrysia z klasy 7a, a Julia dzieli się swoim przepisem na sernik

Klasa 2d przygotowała dla wszystkich prezenty.

Timo, wolontariusz z Ukrainy, który pracuje w SP1 od lutego, specjalnie dla nas zagrał i zaśpiewał po ukraińsku dwie kolędy. Jedna z nich brzmi bardzo znajomo, prawda?

Słodkie przepisy od 7b

Świąteczna kartka od 8c

Specjalne pozdrowienia od klasy 6c

Klasa 4b uczy jak zrobić świąteczny stroik, proponuje przepis na wegańskie bezglutenowe pierniczki oraz świąteczne kalambury

Kiermaszowe wyzwania nauczycieli wf

Świąteczna prezentacja klasy 6b

Szkolna biblioteka proponuje proponujemy wyprawę po zwyczajach świątecznych różnych nacji

Klasa 2c składa wszystkim świąteczne życzenia

A tu prezent wyjątkowy! Nagranie przedstawienia nauczycieli SP1 – „Wesele ” S.Wyspiańskiego, akt I.