kwi

Mini Liga Mistrzów 2019 i Piknik Rodzinny

Kochani Rodzice, Kochani Uczniowie,

wielkimi krokami zbliża się nasz tradycyjny turniej w piłce nożnej. W tym roku to „Mini Liga Mistrzów 2019”. Całą imprezę planujemy zorganizować w dniu 1 czerwca 2019 r. Dzień Dziecka w SP1 chcemy obchodzić na sportowo i wesoło – emocje piłkarskie a obok liczne stoiska ze słodyczami, kiełbaskami, różnymi grami i zabawami. W tym roku formuła turnieju będzie wyglądać nieco inaczej niż w zeszłym. Turniej składa się z dwóch mniejszych turniejów. W jednym będzie 16 drużyn (4 grupy po 4 osoby) dla klas 1-4, w drugim 24 drużyny (6 grup po 4 osoby) dla klas 5-8. Klasy młodsze będą rozgrywały mecze na Zielonym Boisku, zaś klasy starsze na Czerwonym Boisku. Mamy większe możliwości w tym roku, dlatego przyjmujemy więcej drużyn.

Nie będziemy zbierać wpisowego z klasy. W zamian przyjmujemy wpisowe od drużyny w kwocie 40 zł od drużyny. Będzie można zatem zgłosić kilka drużyn z jednej klasy.

Wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do zgłoszenia drużyny znajdują się w załączniku pt. „Zgłoszenie”.

Dla przypomnienia wcześniejszych imprez przygotowaliśmy mały filmik. Włączcie i przypomnijcie sobie te wspaniałe chwile.

Zachęcamy również wszystkich rodziców do czynnego udziału w zorganizowaniu oraz sponsorowaniu imprezy. Wszystkie środki, które zostaną zgromadzone, będą przeznaczone na nagrody, puchary, medale dla uczestników turnieju. Myślimy, że większość z Was już uwierzyła, że jako organizatorzy turnieju, jak i słynnego Zielonego Boiska, spełniamy Wasze oczekiwania i rzetelnie się rozliczamy z każdej złotówki.

Jest to super inicjatywa rodziców przy bezcennej pomocy nauczycieli i Dyrekcji Szkoły. Wszystkie nagrody, puchary, medale, dyplomy są opłacane z środków indywidualnych zdobytych od sponsorów i pomocy rodziców. Nie korzystamy z żadnych dotacji czy dofinansowania. Jest nas coraz więcej w tej szkole, dlatego zarówno turniej jak i piknik będzie jeszcze większy niż w zeszłym roku.

Będziemy Was informować na bieżąco o naszych przygotowaniach i potrzebach.

ZAPRASZAMY – GŁÓWNI ORGANIZATORZY

e-mail organizatorów: miniligamistrzow2019@onet.pl