cze
    2024

Zapraszamy na VI Festyn Rodzinny i VII Mini Euro przy Jedynce – sobota 8.06. godz. 9 – 13 (lub dłużej)

W najbliższą sobotę szkolny dziedziniec zatętni życiem za sprawą VI Festynu Rodzinnego, a na boiskach piłkarskich będą trwały zmagania VII Mini Euro – kapitalnego turnieju czwórek piłkarskich. Oba wspaniałe wydarzenia „wymyślili” przed kilkoma laty rodzice naszych uczniów. W turnieju piłkarskim reprezentacje klas „stają się” na to przedpołudnie drużynami krajów, które już za dwa tygodnie rozpoczną zmagania na dużych boiskach w Niemczech. Kto wygra tym razem? Okaże się już niedługo! Pewne jest, że nasi młodzi zawodnicy walczą  z dużym zaangażowaniem, zaciętością, a ich umiejętności są na bardzo wysokim poziomie. Mamy też zawsze rewelacyjnych kibiców. Cała impreza jest organizowana przy ogromnym wsparciu i we współpracy z  absolwentami „Jedynki” i ich rodzicami. To oni dbają o każdy szczegół, zawody prowadzą, komentują, dbają o oprawę muzyczną. Ta współpraca jest BEZCENNA! Ciekawe, czy wyniki naszego Euro będą takie same jak wyniki Euro zawodowców?

Festyn został pomyślany jako impreza towarzysząca zawodom piłkarskim, ale stawał się coraz bardziej samodzielną i dynamiczną imprezą, z roku na rok ma się coraz lepiej. Tworzą go rodzice i uczniowie, ich zaangażowanie i pomysłowość nie mają sobie równych! W tym roku są w przygotowaniu stoiska, przy których można się zrelaksować, pobawić (m.in. na dmuchanym zamku), nauczyć czegoś nowego (np. poszukiwania metali) czy uzyskać nowy image (za sprawą kolorowych warkoczyków czy tatuaży). Będą też niezliczone miejsca z napojami (kawa, herbata, oryginalne lemoniady) i słodkościami własnoręcznie wypieczonymi. Szykowane są już grille, odkopywane przepisy na sałatki, tosty i tartinki. Zdaje się, że pogoda też ma dopisać… A więc czekamy na Festyn i …na Was!!!