kwi

Tworzymy klasę czwartą sportową z piłką ręczną w roku szkolnym 2024/25

Informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 1 organizuje dodatkowy nabór do klasy czwartej sportowej z piłką ręczną dla dziewcząt i chłopców.na rok szkolny 2024/25. Deklarację udziału w teście sprawnościowym trzeba złożyć do 22.05., test sprawnościowy odbędzie się 27 maja. Szczegóły w zakładce.

Łączenie sportu i nauki może być świetnym sposobem na zagospodarowanie nadmiaru energii dziecka, na budowanie siły i zdrowego stylu życia młodych ludzi, na uczenie współpracy w zespole i budowanie odpowiedzialności za siebie nawzajem. Uczniowie z klasy sportowej będą mieli możliwość reprezentowania szkoły na turniejach i zawodach.

Więcej informacji i dokumenty są dostępne w zakładce Klasa czwarta sportowa z piłką ręczną. Zapraszamy!