cze

Śniadanie Mistrzów w SP1

To było bardzo miłe przedpołudnie! Spotkali się na II śniadaniu u Pani Dyrektor Katarzyny Zwierzyńskiej-Paluszek 19 maja 2023 nasi wybitni uczniowie – tegoroczni laureaci wojewódzkich konkursów zDolny Ślązak: Weronika z 6b, Kaja z 8b i Michalina z 7b, Kinga i Kazik z 8d, Kacper z 8f  oraz ich opiekunowie – nauczyciele przygotowujący do udziału w konkursach, którzy podtrzymują pasje swoich uczniów, a nawet zarażają nią. Było to więc spotkanie Mistrzów 🙂 Poza podziękowaniami i drobnymi upominkami, były też rozmowy i dyplomy. A wszystko przy pysznym śniadaniu, które pięknie przygotowały panie pracujące w naszej kuchni! Kilka pytań do młodszych Mistrzów przygotowały redaktorki szkolnej gazetki „Jedyneczka”. Odpowiedzi, jakich Mistrzowie udzielili będzie można przeczytać w kolejnym numerze „Jedyneczki”.