kwi

Sprawdzian szóstoklasistów

Przypominamy, że 4 kwietnia 2013 roku szóstoklasiści piszą swój pierwszy bardzo poważny egzamin! Życzymy powodzenia i sukcesu na miarę możliwości i … marzeń!
    Wszyscy uczniowie klas szóstych pojawiają się w szkole najpóźniej o 8.30 (wymagana legitymacja szkolna!) ubrani na galowo (pamiętając o wygodzie i komforcie cieplnym…). Szczegóły dotyczace sprawdzianu i jego organizacji przypomnimy na specjalnym apelu, wychowawcy odpowiedzą na wszystkie pytania.
    Uczniowie klas 1 – 5 jutro (4 kwietnia) nie mają zajęć dydaktycznych ani wychowawczych. Tym uczniom szkoły, których rodzice będą tego potrzebowali, zostanie zapewniona opieka w godzinach 7.00 – 15.00. Oddział przedszkolny pracuje normalnie (zaplanowane wyjście do ZOO).