cze

Zakończenie roku szkolnego 2019/20

Przed nami 26 czerwca (piątek) – dzień zakończenia roku szkolnego i rozdanie świadectw. W tym roku będzie to oczywiście również wyjątkowy dzień.
    Dla uczniów klas 1-7 przewidujemy rozdanie świadectw przez wychowawców na boisku szkolnym, w pełnym rygorze sanitarnym. Nauczyciele w maseczkach lub przyłbicach i rękawiczkach. Uczniowie obowiązkowo w maseczkach, bez dotykania, z zachowaniem odpowiedniego dystansu. Zabronione jest przychodzenie ucznia z jakimikolwiek objawami chorobowymi. Proszę, aby Rodzice nie gromadzili się przy grupach dzieci z nauczycielem, nie robili zdjęć z bliska itp.
    Szczegóły co do godzin i dokładnego miejsca spotkań Rodzice otrzymali na pocztę w dzienniku elektronicznym.
    Spotkanie nie jest obowiązkowe, to Rodzice decydują zadecydują, czy dziecko ma uczestniczyć w rozdaniu świadectw w takiej formie. Świadectwa będzie można odbierać na początku nowego roku szkolnego. W wyjątkowych wypadkach, po uprzednim telefonicznym umówieniu się, w sekretariacie Szkoły.
    Klasy ósme, nasi absolwenci, zostaną zaproszeni do szkoły na uroczyste zakończenie swojej Jedynkowej przygody.
    Proszę o zrozumienie sytuacji i dostosowanie się do zasad.
    Anna Piekara