sie
    2020

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej nr 1 we Wrocławiu

Ze względu na zasady bezpieczeństwa (przeciwdziałanie zagrożeniu zarażeniem coronawirusem) rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się inaczej niż zwykle. Prosimy o uważne przeczytanie informacji i dokładne zastosowanie się do ustaleń. Uczniów prosimy o punktualność (i nieprzychodzenie „za wcześnie”), zdezynfekowanie rąk przy wejściu. W szkole, w strefach wspólnych (korytarz, schody), obowiązuje noszenie maseczek. Po spotkaniach uczniowie jak najszybciej opuszczają teren Szkoły i wracają do domu.

KLASY PIERWSZE

Godzina 10.00

Na boisku szkolnym (czerwonym) krótki uroczysty apel. Wychowawczynie klas pierwszych będą czekały na dzieci z tabliczkami: 1a (P. Beata Gurtatowska), 1 b (P. Monika Waszkiewicz), 1c (P. Ewa Czuszkiewicz). Po apelu spotkanie Wychowawczyń z dziećmi:

1a – mała sala gimnastyczna

1b – aula szkolna

1c – duża sala gimnastyczna

W razie niepogody (prognozowane intensywne opady deszczu) apelu nie będzie, dzieci spotykają się z Paniami w wyznaczonych miejscach. Do sal może wejść z dzieckiem jeden z rodziców.

KLASY DRUGIE

Godzina 9.00

Na boisku szkolnym (czerwonym) krótkie spotkanie z Wychowawczyniami. W razie niepogody (prognozowane intensywne opady deszczu) dzieci wchodzą do wyznaczonych sal:

2a (P. Marta Musiał) – duża sala gimnastyczna

2b (P. Beata Makarewicz) – mała sala gimnastyczna

2c (P. Anna Juryta) – aula

Godzina 11.30

2d (P. Iwona Pełka) – aula

KLASY TRZECIE

Godzina 8.00

3a (P. Joanna Błaszczyk) – duża sala gimnastyczna

3b (P. Joanna Hadryś) – mała sala gimnastyczna

3c (P. Dorota Zilbert) – aula

KLASY CZWARTE

Godzina 11.30

4a (P. Andrzej Dudkowski) – duża sala gimnastyczna

4b (P. Ewa Mikulska-Banach) – mała sala gimnastyczna

Rodziców uczniów klas drugich, trzecich i czwartych prosimy o niewchodzenie do budynku Szkoły. Na terenie Szkoły (boisko, dziedziniec) prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa (zasłonięcie ust i nosa, dystans).

KLASY PIĄTE

Godzina 9.30

Spotkanie w szkole w wyznaczonych salach. Uczniowie wchodzą wejściem bocznym (przy Przedszkolu nr 3). Rodzice nie wchodzą do szkoły! Na terenie Szkoły (boisko, dziedziniec) prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa (zasłonięcie ust i nosa, dystans).

5a (P. Grażyna Kulesza) – sala 31

5b (P. Katarzyna Czerwonka) – sala 42

5c (P. Katarzyna Ciółko) – sala 38

KLASY SZÓSTE

Godzina 9.30

Spotkanie w szkole w wyznaczonych salach. Uczniowie wchodzą wejściem głównym. Rodzice nie wchodzą do szkoły! Na terenie Szkoły (boisko, dziedziniec) prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa (zasłonięcie ust i nosa, dystans).

6a (P. Teresa Palińska) – sala 16

6b (P. Dorota Jachimczak) – sala 15

6c (P. Ilona Kaczmarek) – sala 12 (czytelnia)

6d (P. Izabela Kostępska) – sala 9