luty 2017

28.02.2017

Głosuj na Jedynkę i dla Jedynki!

www.extrastolowki.pl            Nasza Jedynka bierze udział w konkursie Extra szkolna stołówka z Delmą Extra, w którym nagrodą główną jest remont szkolnej stołówki o wartości 30 000zł! W związku z tym serdecznie prosimy o wsparcie.

27.02.2017

Szkolny Konkurs Wiedzy o Wrocławiu „Wrocław – moje miasto”

16 stycznia 2016 roku odbyły szkolne eliminacje Konkursu Wiedzy o Wrocławiu „Wrocław – moje miasto” dla klas 4-6. Znamy już skład drużyny, która będzie nas reprezentowała na kolejnym etapie. W konkursie szkolnym I miejsce zajął Adrian Lis z klasy 5b, II miejsce – Hania Stach z klasy 5c, natomiast III miejsce – Wiktoria Stumpf z klasy 6a. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w kolejnych etapach.

17.02.2017

Fantastyczny sukces Maćka i Szymona!

Mamy w Jedynce dwóch laureatów najważniejszego w województwie konkursu - zDolnego Ślązaczka (humanistycznego)!!! Maciek Durkalec (ma laur matematyczny również!) i Szymon Lipczyński-obaj z klasy VIb- znaleźli się wśród 32 najlepszych polonistów w województwie dolnoślaskim! Żadna szkoła (poza naszą) nie ma dwóch taaaakich uczniów. Gratulacje ogromne! Brawo! Cudownie! Chłopcy, jesteście WIELCY!

17.02.2017

Piękna praca Marceliny nagrodzona!

Marcelina Oleśniewicz z klasy VIc zajęła II miejsce w miejskim konkursie Moja mała ojczyzna (cykl Wielkiej Nagrody Wrocławia). Praca Marceliny "Wrocław Nadodrze - symbolem rewitalizacji i modernizacji Wrocławia" bardzo spodobała się jury! Gratulujemy!

13.02.2017

Sale otwarte w Jedynce

Przypominamy, że w czasie ferii w naszej Szkole funkcjonuje kilka "otwartych sal"! Zapraszamy dzieci. Ciągle są wolne miejsca. Szczegóły: http://sp1.wroclaw.pl/node/1468. W całym mieście przygotowano różne atrakcje dla tych, którzy zostają we Wrocławiu: http://www.wroclaw.pl/go/wydarzenia/edukacja-i-rozwoj/32026-ferie-zimowe-2017-we-wroclawiu?termin=225677

07.02.2017

Walentynkowa dyskoteka

W czwartek 9 lutego 2017 z okazji zbliżajacych się Walentynek (i ferii zimowych!) odbędzie się w naszej szkole dyskoteka (16.30-19.00). Aby dzieci (z klas IV-VI) mogły w niej uczestniczyć, Rodzice zobowiazani są do podpisania zgody na udział ich dziecka w tym wydarzeniu.  Wypełnioną i podpisaną zgodę dzieci przynoszą na dyskotekę i oddają ją przy wejściu nauczycielom-opiekunom. Dołączamy druk do ściągnięcia i wydrukowania.