Wieści z klas

 • 19
  mar
  2021

  Świetlica dla Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci

  Wychowawcy świetlicy wraz z uczniami przygotowali  wiosenne stroiki i kartki świąteczne  na rzecz Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Nasze prace miały być sprzedawane na stoisku fundacji w Magnolii 27 i 28 marca. Niestety pandemia pokrzyżowała plany Fundacji  w związku z zamknięciem galerii handlowych i kiermasz odbędzie się w formie licytacji na fanpage fundacji. Zapraszamy do…

  Czytaj więcej
 • 19
  mar
  2021

  Zdalne nauczanie dla wszystkich uczniów od 22 marca

  Zgodnie z zarządzeniem ministra edukacji od poniedziałku 22.03.2021 po 2 miesiącach nauki stacjonarnej uczennice i uczniowie klas 1-3 znów będą się uczyć zdalnie. Dołączą tym samym do swoich starszych koleżanek i kolegów, którym nie było dane od końca października zawitać do szkoły. Wszystko przez znaczący wzrost liczby zachorowań na Covid-19. W trosce o zdrowie swoje…

  Czytaj więcej
 • 18
  mar
  2021

  Egzaminy ósmoklasistów próbne trwają

  Nasi drodzy ósmoklasiści w tych dniach piszą próbne egzaminy z języka polskiego, matematyki i języka obcego. Wszystko przebiega tak, jak będzie na prawdziwym egzaminie w maju: są arkusze z zadaniami ułożonymi przez CKE, małe grupy uczniów piszące w salach pod czujnym okiem komisji, galowe uczniowskie stroje, losowanie numerków,... Trzeba samodzielnie zmierzyć się z zadaniami i…

  Czytaj więcej
 • 15
  mar
  2021

  Rekrutacja do klasy VII dwujęzycznej

  Do klasy siódmej dwujęzycznej z językiem niemieckim zapraszamy uczniów klas szóstych o otwartych głowach i z ciekawością świata. 5 godzin języka niemieckiego w tygodniu to jest coś!  Zaktualizowany regulamin, wszystkie terminy i potrzebne załączniki można znaleźć w zakładce "Klasa dwujęzyczna". Zapraszamy zarówno naszych uczniów, jak i uczniów z innych szkół!

  Czytaj więcej
 • 14
  mar
  2021

  Maluchy z 1B robiły…TEATR!

  W piątek 12 marca w klasie 1b odbył się Klasowy Konkurs Teatralny. Cztery grupy przedstawiły inscenizacje wiersza J. Brzechwy "Żaba". Uczestnicy zaprezentowali znakomite przygotowanie (każdy uczeń znał swoją rolę na pamięć oraz przygotował kostium). Rywalizacji towarzyszyła dobra zabawa i koleżeńska atmosfera.

  Czytaj więcej
Skip to content