Uczennice z klasy 3B z dużym zaangażowaniem przygotowały wielkanocne przedstawienie, które zaprezentowały dzieciom z innych klas świetlicowych 🐣🌷. Młodzi widzowie z uwagą śledzili losy zajączków, odkrywających, że nawet kiedy pojawiają się trudności, nigdy nie warto się poddawać. Całość odbyła się w bardzo ciepłej, radosnej atmosferze, a występ wprowadził całą świetlicę w piękny, przedświąteczny klimat. Dzieci oglądały z zainteresowaniem, a po zakończeniu długo jeszcze mówiły o swoich ulubionych scenach 💛
Wszelkie zdjęcia zamieszczane na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr1 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody dyrekcji SP1 oraz rodziców dzieci znajdujących się na zdjęciach jest zabronione.