E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

Zobacz wszystkie sukcesy naszych uczniów lub wybierz interesującą Cię kategorię:

Sukcesy Naukowe
Sukcesy Pozaszkolne
Sukcesy Sportowe
 • 18
  maj
  2022

  Nasi na Gali zDolnego Ślązaka

  Nasi Jedynkowicze - laureaci konkursów przedmiotowych zDolnego Ślązaka mieli wczoraj (17 maja) swoje święto. Odbierali z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty dyplomy, medale i nagrody. i ... gratulacje. Każdy laureat ma już zapewniony wstęp do wybranej przez siebie szkoły średniej! Warto było się męczyć... Przypominamy naszych LAUREATÓW: Masza Kulyk (6c) - z matematyki, Natalka Jankowska (8f)…

  Czytaj więcej
 • 12
  maj
  2022

  Najlepsza w województwie, najlepsza w Polsce!

  Weronika Klepacz z 5b zajęła I miejsce w województwie i I miejsce w Polsce w konkursie języka niemieckiego Sprachdoctor!!! Ogromny sukces  - BRAWO! Inne świetne wyniki: Maks Raufuss z 4b 3. w województwie (8. w Polsce), Szymon Olędzki z 5b był  5. w województwie (30. w Polsce), Karolina Fejga 8c 5. w województwie (39. w…

  Czytaj więcej
 • 12
  maj
  2022

  Świetne wyniki w Alfiku historycznym!

  Bardzo dobra wiadomość o wynikach naszych młodych historyków: Michał Łebski (6c) zajął I miejsce w województwie (5. w Polsce), Kaja Włodek (5b) była II w województwie (20. w Polsce), Iwo Strzeszyński (6a) III w województwie (22. w Polsce). Dobry wynik uzyskał też Oskar Łukiańczyk (8e) - II w województwie (37. w Polsce). Wielkie brawa!

  Czytaj więcej
 • 10
  maj
  2022

  Leon znowu najlepszy!

  W niedzielę 8 maja w Łagiewnikach odbył się Puchar Dolnego Śląska w judo, na którym uczeń klasy IIc Leon Kopecki zdobył złoty medal, wygrywając wszystkie walki. Brawo! Gratulujemy serdecznie.

  Czytaj więcej
 • 05
  maj
  2022

  Dawidzie – BRAWO!!!

  Z wielką radością zawiadamiamy wszystkich, że Dawid Grzelewski z kl. 8c zajął II miejsce w finale bardzo trudnego XXII Powiatowego Konkursu "Wratislavia sacra". Tematem konkursu były wrocławskie sanktuaria.

  Czytaj więcej
Skip to content