Szkolni judocy wzięli udział w SameJudo Cup X! To największy turniej, na którym nasi zawodnicy mogli zmierzyć się z zawodnikami z aż 23 krajów! 🌍
Julia Pisula zdobyła srebrny medal, przegrywając w finale z Gruzinką. Staś Skupiński zdobył brązowy medal.
BRAWO!
Wszelkie zdjęcia zamieszczane na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr1 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody dyrekcji SP1 oraz rodziców dzieci znajdujących się na zdjęciach jest zabronione.