W piątek 22 maja po raz kolejny odwiedzili nas przedstawiciele Wrocławskiego Klubu Szermierczego „Kolejarz”. Trener Piotr Sowa (medalista Mistrzostw Polski i były Jedynkowicz!) oraz dwie zawodniczki, Karolina i Weronika, przybliżyli nam zasady szlachetnej szermierczej rywalizacji i zaprezentowali krótki pokaz swoich umiejętności. Uczniowie klas pierwszych i drugich uczestniczyli w szermierczej rozgrzewce, wykonali też kilka ciekawych zadań sprawnościowych. Malowanie floretem jest trudną sztuką! Przedstawicielom klubu bardzo dziękujemy za wieloletnią współpracę i przybliżanie nam tak pięknej dyscypliny sportowej!
Wszelkie zdjęcia zamieszczane na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr1 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody dyrekcji SP1 oraz rodziców dzieci znajdujących się na zdjęciach jest zabronione.