• 26
    maj
    2026

    Malowanie floretem

    W piątek 22 maja po raz kolejny odwiedzili nas przedstawiciele Wrocławskiego Klubu Szermierczego „Kolejarz”. Trener Piotr Sowa (medalista Mistrzostw Polski i były Jedynkowicz!) oraz dwie zawodniczki, Karolina i Weronika, przybliżyli nam zasady szlachetnej szermierczej rywalizacji i zaprezentowali krótki pokaz swoich umiejętności. Uczniowie klas pierwszych i drugich uczestniczyli w szermierczej rozgrzewce, wykonali też kilka ciekawych zadań sprawnościowych. Malowanie floretem jest trudną sztuką!  Przedstawicielom klubu bardzo dziękujemy za wieloletnią współpracę i przybliżanie nam tak pięknej dyscypliny sportowej!

Skip to content