Kolejne sukcesy na arenie międzynarodowej naszych szkolnych judoków. Tym razem turniej O Katanę Samuraja w Libercu (Czechy). Pierwsze miejsca zajęli Lidia Bakulińska i Staś Skupiński, a srebrny medal zdobyła Julia Pisula. Brawo!
Wszelkie zdjęcia zamieszczane na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr1 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody dyrekcji SP1 oraz rodziców dzieci znajdujących się na zdjęciach jest zabronione.