Kolejne zawody kolejny sukces – Alicja Chuptyś z klasy 7d w dniu wczorajszym 10.05.2026 brała udział w swoich pierwszych międzynarodowych zawodach LA „Mistrzostwa Euroregionu Nysa” w Zittau. W swojej kategorii wiekowej U16 zdobyła srebrny medal w skoku w dal, uzyskując swój nowy rekord w skoku z belki 4.96 cm. Dodatkowo dostała się do finałów A w biegu na 100m uzyskując 13.35s. gdzie ostatecznie zajęła 5. miejsce.
Wszelkie zdjęcia zamieszczane na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr1 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody dyrekcji SP1 oraz rodziców dzieci znajdujących się na zdjęciach jest zabronione.